Login mijn Hoogt
Follow Hoogt on TwitterFacebook

The Square

West-Europese Cinema
Ruben Östlund

De Rode Ziel

Documentaire
Jessica Gorter

Heartstone

West-Europese Cinema
Guðmundur Arnar Guðmundsson

Insyriated

Wereldcinema
Philippe Van Leeuw

Loving Vincent

Animatie
Dorota Kobiela, Hugh Welchman

Eraserhead

Klassiekers
David Lynch

Until The Birds Return

Wereldcinema
Karim Moussaoui

Liefde is aardappelen

Documentaire
Aliona van der Horst

Jupiter's Moon

Oost-Europese Cinema
Kornel Mundruczo

Kaartjes kopen

Morgen14:15

A Gentle Creature

Oost-Europese Cinema
Sergei Loznitsa

Funky Friday - Prince: Sign 'o' the Times

Filmconcert
Prince

Kaartjes kopen

Morgen21:00

Manifesto

West-Europese Cinema
Julian Rosefeldt

Kaartjes kopen

Za 25/1112:15

Daphne

West-Europese Cinema
Peter Mackie Burns

Dikkertje Dap (4+)

Kinderfilm
Barbara Bredero

Kaartjes kopen

Za 25/1114:15

Kedi

Documentaire
Ceyda Torun

Walk with Me

Documentaire
Marc Francis/Max Pugh

Kaartjes kopen

Zo 26/1110:45

Exhibition on Screen - Canaletto - The Art of Venice

Kunst en Nieuwe Media
David Bickerstaff

White Sun

Wereldcinema
Deepak Rauniyar

Kaartjes kopen

Zo 26/1117:15

Mimosas

Wereldcinema
Oliver Laxe

The Killing of a Sacred Deer

West-Europese Cinema
Yorgos Lanthimos

De Verdieping Live - The Killing of a Sacred Deer

West-Europese Cinema
Yorgos Lanthimos

Kaartjes kopen

Zo 3/1215:30

Movies & Science - Merchants of Doubt

Documentaire
Robert Kenner

Kaartjes kopen

Ma 4/1219:00

Final Portrait

West-Europese Cinema
Stanley Tucci

Les Uns et Les Autres

Klassiekers
Claude Lelouch

Wonderstruck

Amerikaanse Cinema
Todd Haynes

De dieren uit het Hakkebakkebos (4+)

Kinderfilm
Rasmus A. Sivertsen

Het Mysterie van de Melkrobots

Documentaire
Vuk Janic

Kaartjes kopen

Zo 10/1216:00

The Square - English Subtitles

West-Europese Cinema
Ruben Östlund

Kaartjes kopen

Ma 11/1218:45

Instant Dreams | FOTODOK | Visuele lezing Martijn van de Griendt

Documentaire
Willem Baptist

Kaartjes kopen

Di 12/1219:15

IQMFF on Tour - Girl Unbound

Gay and Lesbian Cinema
Erin Heidenreich

IQMFF on Tour - The Wound

Gay and Lesbian Cinema
John Trengove

Kaartjes kopen

Wo 13/1221:00

Instant Dreams

Documentaire
Willem Baptist

Rita & Krokodil (2+)

Kinderfilm
Siri Melchior

Roze Film - Lazy Eye

Gay and Lesbian Cinema
Tim Kirkman

Kaartjes kopen

Wo 20/1219:15

The Woman Who Left

Aziatische Cinema
Lav Diaz

Dag van de Korte Film

Divers
Divers

Kaartjes kopen

Do 21/1221:00

The Long Season

Documentaire
Leonard Retel Helmrich

The General - Familievoorstelling met live muziek

Klassiekers
Buster Keaton

Kaartjes kopen

Do 28/1216:00

Exhibition on Screen - Vermeer

Kunst en Nieuwe Media
David Bickerstaff

Exhibition on Screen - Cézanne - Portraits of a life

Kunst en Nieuwe Media
Phil Grabsky

Exhibition on Screen - Girl with a Pearl Earring

Kunst en Nieuwe Media
David Bickerstaff